Nowa inwestycja – apartamenty w Grójcu dla Ciebie

Nowe 50 mieszkań w Grójcu!

Nowa inwestycja

Apartamenty w Grójcu
Słowackiego 48

Budynek przy ul. Słowackiego 48 to apartamentowiec budowany w technologii tradycyjnej, murowany, jednoklatkowy, czteropiętrowy z windą i parkingami w podziemnej hali garażowej lub na zamkniętym terenie osiedla. Wejścia do części mieszkalnej budynku usytuowane są w elewacji wschodniej.

Na parterze od strony wschodniej i zachodniej zaprojektowane zostały mieszkania z ogródkami oraz od wschodu wiatrołapy z pomieszczeniami na wózki i rowery. W naszym budynku przy Słowackiego 48 zostało zaprojektowanych 50 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu apartamentu, a także rozkładzie pomieszczeń.

Zobacz galerię

Obejrzyj zdjęcia z postępów prac i okolicy, a także wszystkie wizualizacje.

Sprawdź dostępność mieszkań

W budynku zaprojektowano 50 mieszkań. Sprawdź dostępność mieszkań.

Jak zarezerwować mieszkanie?

Aby zarezerwować mieszkanie należy skontaktować się telefonicznie z Anną Jaworek tel. 517 961 611 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Apartamentowiec przy ulicy Słowackiego 48, to nasza kolejna inwestycja w Grójcu. Lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję zakupu mieszkań.

Sprawdź ile czasu będą Ci zajmowały codzienne dojazdy do pracy, szkoły i innych miejsc, które regularnie odwiedzasz. W pobliżu Slowackiego 48 znajdują się: sklepy, szkoła, przedszkole, apteka oraz ośrodek zdrowia. Bliskość centrum Grójca jest dodatkowym atutem.

Grójec - nowe mieszkania

Nasza lokalizacja zaoszczędzi Wam mnóstwo czasu.

Połączenie cichej i harmonijnej atmosfery Grójca z niewielką odległością od Warszawy to atuty naszej inwestycji. Blok przy Słowackiego 48 jest zaplanowany w niewielkiej odległości od naszych pozostałych inwestycji.

Wygodne połączenie do Warszawy nową trasą S7 pozwala na łatwy dojazd do stolicy. Jeśli szukasz mieszkania dla Twojej rodziny – zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania. Stan prawny inwestycji jest w 100% uregulowany.

Słowackiego 48

Ogródki

Tereny zielone

Chodnik

Hala garażowa

Hala garażowa